El Mezoterapisi

El Mezoterapisi

Çevresel faktörler, yaşın ilerlemesine bağlı olarak gelişen fiziksel değişiklikler ve yoğun iş temposu gibi etkenler; ellerde yıpranmaya, leke oluşumuna ve kırışıklıklara neden olabilmektedir. Ellerde meydana gelen sorunlar özellikle kadınlar için oldukça can sıkıcı bir durum haline gelebilir. El bakımına büyük önem veren kadınlar, ellerindeki kuruma ve kırışıklık için birçok kozmetik ürün ile çareler aramaktadır. El mezoterapisi ile çözümlenebilen bu problemlerin tedavisi Rize’de Op. Dr. Bülent Güvendi tarafından yapılmaktadır. El mezoterapisi nedir, nasıl yapılıyor, faydaları nelerdir, fiyatları ortalama ne kadar gibi birçok sorunun yanıtını bulabileceğiniz “El mezoterapisi” başlıklı bu yazımızda gerekli bilgileri bulabileceksiniz.

El Mezoterapisi Nedir?

İlerleyen teknoloji ve tıp alanında gerçekleştirilen yenilikler sayesinde el bölgesinde, “estetik görüntü” için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Ellerde meydana gelen sorunlara yönelik üretilen el kremi ya da kozmetik ürünlerinin etkinliğinin kısa süreli ve yetersiz olması, bu sorunu yaşayan kişileri farklı tedavi ve yöntem arayışına sürüklemektedir.

Günümüzde elde meydana gelen yıpranma ve kırışıklığa el mezoterapisi ile çözüm bulunabilmektedir. Uzmanlar tarafından yapılacak incelemenin ardından tedavinin planı yapılır ve kısa sürede kişinin sorunları giderilmeye çalışılır.  El bölgesinde oluşan problemlerin çeşitliliğine göre özel karışımlar hazırlanarak küçük iğneler yardımı ile sorunlu bölgelere enjekte edilir.

El Mezoterapisi Tedavisi Nasıl Yapılıyor?

Günümüzde elleri ile ilgili çeşitli sağlık ve estetik sorunu yaşayan kişilere oldukça etkili çözümler sunan el mezoterapisi, her geçen gün daha fazla yaygınlaşıyor. Kullanılan değişik kalitede el kremi ve kozmetik ürünler meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak için her zaman yeterli olamamaktadır. Bu nedenle, “el mezoterapisi” yönteminin son derece donanımlı yerlerde uzman kişiler tarafından yapılması ve “etkin” sonuçların alınması, ellerdeki tüm problemler için yaygın olarak tercih edilmektedir.

El Mezoterapisinin Faydaları Nelerdir?

Birçok kişinin elleriyle ilgili estetik görünümde yaşamış olduğu soruna çözüm sağlayan el mezoterapisi, uzman kişiler tarafından doğru ve planlı olarak yapılamsı gerekir. El mezoterapisi sayesinde el bölgesindeki kolajen üretimi arttırılarak elin parlak, daha sıkı ve canlı bir görünüme kavuşması sağlanır. Sürekli el kuruluğundan şikayet eden kişilerde,  el mezoterapisi, nem oranı artışını sağlar. El bölgesinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi ve bu bölgede meydana gelen renk değişimlerinin ortadan kaldırılması için el mezoterapisi, oldukça başarılı ve etkili sonuçlar verir.

El mezoterapisi, İncelmiş derinin tekrardan hacim kazanmasını sağlar.

El Mezoterapisi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Ellerin sürekli göz önünde olması ve estetik olmayan bir görüntüye sahip olması, kadın erkek ayrımı yapmaksızın herkesi rahatsız edebilmektedir. Bu rahatsızlığa son vermek adına el mezoterapisi oldukça faydalı bir uygulamadır.

Günümüzde sıklıkla karşılaşılan el ile ilgili problemlerin çözümü için “ideal ve en etkili” seçenek olan el mezoterapisinin fiyatları konusunda net bir rakam vermek doğru değildir. Gereken seansın sıklığına göre, kullanılan ürüne göre, değişiklik gösterebilen el mezoterapisi fiyatları için doktorunuzla görüşmek en doğru seçenektir. Bu nedenle, Rize el mezoterapisi fiyatları için dilerseniz Op. Dr. Bülent Güvendi ile görüşebilir ve ellerinizle ilgili yaşadığınız tüm problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

WhatsApp chat