Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Estetik görünüme oldukça dikkat eden kadınlar, dudak bölgesinde “dolgunluk” için “dudak dolgusu” işlemini sıklıkla yaptırmaktadır. Çekici bir görüntüye sahip olmak isteyen kadınlar için “dolgun dudaklı olmak” önemlidir. Kişiye özel profesyonel uygulamalar arasında yer alan dudak dolgusu hakkında merak edilen birçok sorunun yanıtını, sizlere bu içerikte veren Op. Dr. Bülent Güvendi de en iyi Rize dudak dolgusu yapan doktorlar arasında yer almaktadır.

Dudak dolgusu nedir, nasıl yapılır, neden yapılır, dudak dolgusu fiyatları ortalama ne kadar gibi merak ettiğiniz tüm konuları detaylarıyla bulabileceğiniz bu içerikte, “dudak dolgusu” konusunda hastaların en çok merak ettiği “ operasyon riskleri” ve “olası sorunlar” da ele alınmıştır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Yüz bölgesinde en çok dikkat çeken bölgelerden biri olan dudak, anatomik yapı sebebiyle herkeste farklıdır. “Dolgun dudak estetiktir” görüşü ise hem kadınlar hem de erkekler arasında sıkça kabul görmektedir. Yüzün duruşunu ve gülümsemeyi değiştirebilen dudak dolgusu estetiği ile “dikkat çekmek” çok daha kolay olmaktadır. Ağrısız ve acısız bir yüz estetiği uygulaması olan dudak dolgusu uygulaması, kişiye özel profesyonel bir uygulamadır. Küçük dokunuşlar ile yapılan dudak dolgusu ile yepyeni bir görüntüye kavuşmak için yapmanız gereken tek şey; Rize dudak dolgusu yapan doktor Op. Dr. Bülent Güvendi ile görüşmek!

Genelde alt dudak ve üst dudak ortasında kalan bölgedeki zayıflıklar için yapılan “dudak dolgusu” uygulaması, sıklıkla kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Dudakların Dolgunluğu ve Dudak Çevresindeki Çizgilenmeler!

Günümüzde özellikle sigara içenlerin dudak çevresinde yer alan kasların “çok fazla çalışmasından” ötürü çizgilenmelere rastlanmaktadır. Yaşlanmış algısı yaratan bu çizgilerin açılması, dudak dolgusu ile mümkün olabilmektedir. Ayrıca botoks ile de güzel bir görünüm sağlanabilir.

Dudak Dolgusu Hakkında En Çok Merak Edilenler

Her kişi için farklı noktalarda farklı “dolgu dozajları” ile uygulanan dudak dolgusu, enjeksiyonla yapılmaktadır.

“ Hyaluronik asit” ile yapılan dudak dolguları “en kaliteli” dolgular arasında gösterilmektedir. Cilde su çekerek çalışma prensibine dayanan dudak dolgusunu” vücudun reddetme ihtimali” oldukça düşüktür.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu planlamasından sonra, “dudak dolgusu”estetiği için randevuya gittiğinizde “ağrı” duymamanız için operasyon öncesi dudak çevrenize “jel” sürülecektir. Dudak bölgenize ve uygulama yapılacak alanlara “lokal anestezi özellikli” jel sürüldükten sonra, iğnelerle belirlenen bölgelere enjeksiyon yapılır. Yarım saat içinde tamamlanan dudak dolgusu işlemi sonrasında buz uygulaması yapılır ve bir süre yumuşak besinlerle beslenmeniz önerilir.

48 saat boyunca kesinlikle ruj sürülmemesi gereken “dudak bölgesine” kurumasın diye mutlaka “nemlendirici krem” uygulamanız istenir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

Rize dudak dolgusu uygulaması için siz de başvurmak istiyor ve dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız; bilmeniz gereken birkaç konudan da bahsetmek gerekir. Yüz estetiği alanına giren “dudak dolgusu” uygulaması, farklı teknikler ve malzemelerle uygulandığı için fiyat farklılıklarına neden olabilmektedir. Bu nedenle, dudak dolgusu fiyatları konusunda net bilgiye sahip olmak istiyorsanız, mutlaka “dudak dolgusu” işlemini yaptıracağınız doktorla görüşmeli ve dudak dolgusu çeşitlerinden birini seçerek fiyat bilgisi talebinde bulunmalısınız.

Dudak Dolgusu Rize ­­­­­­ | Op. Dr. Bülent Güvendi ile Dudaklarınıza Güzellik Gelsin!

Dudaklarınızın formunu beğenmiyor ve “daha gösterişli ve estetik” görünümlü dudaklara kavuşmak istiyorsanız; dudak dolgusu çeşitleri ile sizlerin dileklerini gerçekleştirebiliriz. Dudak dolgusu çeşitleri ile daha da “güzelleşmek” için Op. Dr. Bülent Güvendi ile “dudak dolgusu” uygulaması hakkında görüşebilir ve hayal ettiğiniz dudaklara, 30 ila 40 dakika arasında bir sürede kavuşabilirsiniz.

WhatsApp chat